UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@stal. - W latach siedemdziesiątych przebudowywano teren parku, tam też był cmentarz. Zapewne nagrobki zostały zasypane i zapomniane.
@stal. - W latach siedemdziesiątych przebudowywano teren parku, tam też był cmentarz. Zapewne nagrobki zostały zasypane i zapomniane.