UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tadeusz Chmielewski to niezwykły człowiek, godzien największego szacunku. 40 lat temu było więcej takich jak On, ale wielu później pobłądziło, albo dało sobie spokój. Na strajkach, a później w Solidarności były miliony. Na początku zjednoczonych buntem przeciw władzy i systemowi, a później coraz bardziej różniących się, a nawet skłóconych. Dziękuję za tamte chwile, atmosferę Sierpnia, tworzenie NSZZ i za to, że mieliście odwagę i siłę na działalność w podziemiu w stanie wojennym. I także za odwagę wzięcia odpowiedzialności po 1989 roku. Niewielu było na to stać. Łatwiej być z boku i krytykować.