UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bardzo mądrze napisane, tak było, pamiętam z tamtego czasu Zamech, pozdrawiam wszystkich z B-14 przy Stoczniowej
bardzo mądrze napisane, tak było, pamiętam z tamtego czasu Zamech, pozdrawiam wszystkich z B-14 przy Stoczniowej