UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To fakt. Stara nomenklatura tam mieszka co jeszcze za komuny rozrabiała po urzędach. Teraz niektórzy z nich w dalszym ciągu dorabiają do skromnych emerytur i znają telefony w urzędowych koleżków z przed lat. Stad te obostrzenia w zakresie zwalniania na tej arterii.