UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To fakt. Stara nomenklatura tam mieszka co jeszcze za komuny rozrabiała po urzędach. Teraz niektórzy z nich w dalszym ciągu dorabiają do skromnych emerytur i znają telefony w urzędowych koleżków z przed lat. Stad te obostrzenia w zakresie zwalniania na tej arterii.