UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na pomoc !!! Ten warczący samolot na głową codziennie od rana do późnego wieczora doprowadza już do szału. Jestem na co dzień spokojnym człowiekiem, ale ten samolot doprowadza nas wszystkich do szału i powiem jakbym miał rakietę ziemia-powietrze to bym ją na 100% użył !!!!! No jak można tak ludzi doprowadzać do takiego stanu. Może w końcu decydenci coś z tym warzacym skur. .. Lem zrobią i go uziemią na zawsze.