Wybrany wątek opinii
Czekam na odcinek jak Pan Marek Szandarowski opisze bez kłamstw i patosu, jak to dzieci wysyłano na rzeż, a młodzież wykształcona na kompletach, bez broni, lub. ."a na tygrysy mamy Vis-y"
zginęła niepotrzebnie u progu końca wojny. .. .
# Amen,
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Patos, gloryfikacja własnej głupoty, braku odpowiedzialności dorosłych, rządzących za losy dzieci i młodzieży, za losy miasta. Apoteoza śmierci ?! Dzieci i młodzież zmanipulowana, nasiąknięta chora ideą! Wpuszczeni w kanał!
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
no tak sami sobie winni jestesmy ze nas niemce napadli i mordowali, zesmy nadstawili drugi policzek i trzeci i czwarty a oni tylko wykonywali rozkazy, skupiasz sie na ofiarach a o katach to nie ma co gadac lepiej o nich zapomniec tych sk. .. w
Do moderacji
Odpowiedz
1
1