UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patos, gloryfikacja własnej głupoty, braku odpowiedzialności dorosłych, rządzących za losy dzieci i młodzieży, za losy miasta. Apoteoza śmierci ?! Dzieci i młodzież zmanipulowana, nasiąknięta chora ideą! Wpuszczeni w kanał!

chello