UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no tak sami sobie winni jestesmy ze nas niemce napadli i mordowali, zesmy nadstawili drugi policzek i trzeci i czwarty a oni tylko wykonywali rozkazy, skupiasz sie na ofiarach a o katach to nie ma co gadac lepiej o nich zapomniec tych sk. .. w