UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patos, gloryfikacja własnej głupoty, braku odpowiedzialności dorosłych, rządzących za losy dzieci i młodzieży, za losy miasta. Apoteoza śmierci ?! Dzieci i młodzież zmanipulowana, nasiąknięta chora ideą! Wpuszczeni w kanał!
chello