UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patos, gloryfikacja własnej głupoty, braku odpowiedzialności dorosłych, rządzących za losy dzieci i młodzieży, za losy miasta. Apoteoza śmierci ?! Dzieci i młodzież zmanipulowana, nasiąknięta chora ideą! Wpuszczeni w kanał!

chello

Anuluj