UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W miastach w Polsce o podobnej liczbie mieszkancow co Elbląg są imprezy TVP w amfiteatrach. A w Elblągu rząd, i PSL więc mamy amfiteatr zarosniety. Rosna juz drzewa na grzyby niedługo U M ratusz pójdzie. Chca by powstał amfiteatr kameralny. SPADAJCIE TO DELIKATNIE. Radni i PREZYDENT do zwolnienia.