UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W miastach w Polsce o podobnej liczbie mieszkancow co Elbląg są imprezy TVP w amfiteatrach. A w Elblągu rząd, i PSL więc mamy amfiteatr zarosniety. Rosna juz drzewa na grzyby niedługo U M ratusz pójdzie. Chca by powstał amfiteatr kameralny. SPADAJCIE TO DELIKATNIE. Radni i PREZYDENT do zwolnienia.