Wybrany wątek opinii

A po co w Elblągu Concordia ? Nie lepiej zmontować jeden mocny klub ? Dziś Olimpia zakończyła walkę bo przez brak licencji nie może awansować. To chore wydawanie kasy.
Max63 (2020.07.19)
@Max63 - Jak to po co, chodzby dlatego zeby bylo gdzie wiac, jak nieomylni i bez honuru przyspawaja sie do klubu prawie dozywotnio - wciskajac wszystkim kit, ze robia to za darmo, tylko ze co roku nie mozna sie doliczyc kasy.
(2020.07.19)
Powrót do komentarzy