UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Max63 - Jak to po co, chodzby dlatego zeby bylo gdzie wiac, jak nieomylni i bez honuru przyspawaja sie do klubu prawie dozywotnio - wciskajac wszystkim kit, ze robia to za darmo, tylko ze co roku nie mozna sie doliczyc kasy.