UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Max63 - Jak to po co, chodzby dlatego zeby bylo gdzie wiac, jak nieomylni i bez honuru przyspawaja sie do klubu prawie dozywotnio - wciskajac wszystkim kit, ze robia to za darmo, tylko ze co roku nie mozna sie doliczyc kasy.