UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co w Elblągu Concordia ? Nie lepiej zmontować jeden mocny klub ? Dziś Olimpia zakończyła walkę bo przez brak licencji nie może awansować. To chore wydawanie kasy.

Max63

Anuluj