UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co w Elblągu Concordia ? Nie lepiej zmontować jeden mocny klub ? Dziś Olimpia zakończyła walkę bo przez brak licencji nie może awansować. To chore wydawanie kasy.
Max63
A po co w Elblągu Concordia ? Nie lepiej zmontować jeden mocny klub ? Dziś Olimpia zakończyła walkę bo przez brak licencji nie może awansować. To chore wydawanie kasy.
Max63