UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jechałem dzisiaj do Gdańska. W szczycie sezonu zryte łby wzięli się na malowanie mostu przed nowym dworem Gdańskim i zrobił się korek na 10 km. Brawo geniusze drogowcy
Jamaleg
Jechałem dzisiaj do Gdańska. W szczycie sezonu zryte łby wzięli się na malowanie mostu przed nowym dworem Gdańskim i zrobił się korek na 10 km. Brawo geniusze drogowcy
Jamaleg