UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jechałem dzisiaj do Gdańska. W szczycie sezonu zryte łby wzięli się na malowanie mostu przed nowym dworem Gdańskim i zrobił się korek na 10 km. Brawo geniusze drogowcy

Jamaleg

Anuluj