Wybrany wątek opinii
Właśnie przeczytałem, że banki chcą wprowadzić obowiązkowe opłaty m. in. za korzystanie z bankomatów lub wszystkie przelewy - to jest skandal!!!!! PIS trzeba odsunąć od władzy - najpierw rozpasanie socjalami, a teraz opłaty dosłownie za wszystko!!!!! Jakoś Dudzie nie zadrżała ręka - a powinna. On tylko umie drzeć ryja.
Do moderacji
Odpowiedz
24
24
@Jeronimo - Już cię ten obłęd zaślepił; po co kłamiesz, co ma pis do regulaminów bankowych, ogarnij się dzieciaku. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
21
10
@marekzegarek123 - Kotku drogi głupiutki - jest coś takiego w rządzie jak Ministerstwo Finansów - co to za rząd, który pozwala bankowcom rujnować oszczędności ludzi - może nasz budżet jest bardzo cieniutki i ledwo dyszy. Po co nam rząd i prezydent, który niczego nie może, jest uległy i stosuje tylko i wyłącznie rozpasanie finansami publicznymi. Jeżeli - o zgrozo - Duda wygra wybory, jego wyborcy, czyli renciści i emeryci bardzo się zdziwią kolejnymi podatkami i opłatami. Najwyższa pora powiedzieć STOP - sprawdzam!!!!! Najpierw zrujnował nas Gierek, teraz Kaczyński!!!!! Do czego to doszło, aby nie opłacało się trzymać oszczędności z bankach - oprocentowanie w skali 1% w roku to już jest rarytas. Co to za rząd - pytam się!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
14
13
@Jeronimo - Tak, tak, bo rafal mowil, ze jak wygra to nie trzeba bedzie pracowac, on sam bedzie pensje wszystkim wyplacal. Tylko rafalala!
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
@Jeronimo - Natomiast TRZASKOWSKI mówi, że pieniędzy w budżecie nie ma, że jest rozdawnictwo ze strony PIS, a sam obiecuje każdej kobiecie na emeryturze dodatkowo po 200 zł za każde wychowane dziecko. Oczywiście nie policzył ile to będzie kosztowało.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3