UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@marekzegarek123 - Kotku drogi głupiutki - jest coś takiego w rządzie jak Ministerstwo Finansów - co to za rząd, który pozwala bankowcom rujnować oszczędności ludzi - może nasz budżet jest bardzo cieniutki i ledwo dyszy. Po co nam rząd i prezydent, który niczego nie może, jest uległy i stosuje tylko i wyłącznie rozpasanie finansami publicznymi. Jeżeli - o zgrozo - Duda wygra wybory, jego wyborcy, czyli renciści i emeryci bardzo się zdziwią kolejnymi podatkami i opłatami. Najwyższa pora powiedzieć STOP - sprawdzam!!!!! Najpierw zrujnował nas Gierek, teraz Kaczyński!!!!! Do czego to doszło, aby nie opłacało się trzymać oszczędności z bankach - oprocentowanie w skali 1% w roku to już jest rarytas. Co to za rząd - pytam się!!!!!