UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jeronimo - Tak, tak, bo rafal mowil, ze jak wygra to nie trzeba bedzie pracowac, on sam bedzie pensje wszystkim wyplacal. Tylko rafalala!


Anuluj