UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jeronimo - Tak, tak, bo rafal mowil, ze jak wygra to nie trzeba bedzie pracowac, on sam bedzie pensje wszystkim wyplacal. Tylko rafalala!
@Jeronimo - Tak, tak, bo rafal mowil, ze jak wygra to nie trzeba bedzie pracowac, on sam bedzie pensje wszystkim wyplacal. Tylko rafalala!