UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Właśnie przeczytałem, że banki chcą wprowadzić obowiązkowe opłaty m. in. za korzystanie z bankomatów lub wszystkie przelewy - to jest skandal!!!!! PIS trzeba odsunąć od władzy - najpierw rozpasanie socjalami, a teraz opłaty dosłownie za wszystko!!!!! Jakoś Dudzie nie zadrżała ręka - a powinna. On tylko umie drzeć ryja.
Jeronimo