UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, że tylko 15 minut. .. słuchaczy niewielu. .. .komu to było grane?. .. nie lepiej zrobić porządny koncert przed katedra na scenie, ,, nawet za opłatą, powiadomić elblążan. .. wystarczy trochę organizacji. ..

Pepkfhv