UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że tylko 15 minut. .. słuchaczy niewielu. .. .komu to było grane?. .. nie lepiej zrobić porządny koncert przed katedra na scenie, ,, nawet za opłatą, powiadomić elblążan. .. wystarczy trochę organizacji. ..

Pepkfhv

Anuluj