UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

emeryci maja emerytury i mieszkania odziedziczone po komunie, wiec sobie poradza. zamiast tego czas podniesc zasilki okresowe, ktore sa najnizsze w Polsce, bo w takiej dziurze jak Elblag bylo juz ciezko przed epidemia