UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

emeryci maja emerytury i mieszkania odziedziczone po komunie, wiec sobie poradza. zamiast tego czas podniesc zasilki okresowe, ktore sa najnizsze w Polsce, bo w takiej dziurze jak Elblag bylo juz ciezko przed epidemia


Anuluj