UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Rynek - Patrzę sobie na ilość negatywnych łapek pod Twoim komentarzem i mam wrażenie, że żyje w kraju idiotow. .. Napisałeś prawdę, a jakieś zanegowaly to. .. Zastanawiam się. ..Czy może fakt, że oceniają to osoby, które z poruszaniem się po drodze mają tyle wspólnego, co świnia z niebem. .. którego nawet nie widziała. ..
Cogitans