UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Rynek - Patrzę sobie na ilość negatywnych łapek pod Twoim komentarzem i mam wrażenie, że żyje w kraju idiotow. .. Napisałeś prawdę, a jakieś zanegowaly to. .. Zastanawiam się. ..Czy może fakt, że oceniają to osoby, które z poruszaniem się po drodze mają tyle wspólnego, co świnia z niebem. .. którego nawet nie widziała. ..
Cogitans