UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze troche to zrobi konferencję że dzieki niemu słońce rano wschodzi a wieczorem zachodzi. Żenujące te konferencje. A gdzie miejsca pracy nowe firmy rozwój miasta ???
Jestem za referendum.
Jeszcze troche to zrobi konferencję że dzieki niemu słońce rano wschodzi a wieczorem zachodzi. Żenujące te konferencje. A gdzie miejsca pracy nowe firmy rozwój miasta ???
Jestem za referendum.