UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w taki upal lepiej zostac w domu, a jak juz sie wybierac to uwazac na mlodziez szalejaca samochodami na drogach, wczoraj na Zamkowej jakis gówniarz z dziewczynami z tylu krecil bączki BMW po kocich łbach tylko czekac az sie ukarze artykul o wypadku