UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w taki upal lepiej zostac w domu, a jak juz sie wybierac to uwazac na mlodziez szalejaca samochodami na drogach, wczoraj na Zamkowej jakis gówniarz z dziewczynami z tylu krecil bączki BMW po kocich łbach tylko czekac az sie ukarze artykul o wypadku