UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Martamarta - a kierowcy jeżdżą jak święte barany czaszki w komórkach malowanko oczka ust w czasie postoju na światłach to jest dopiero patologia.


Anuluj