UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Martamarta - a kierowcy jeżdżą jak święte barany czaszki w komórkach malowanko oczka ust w czasie postoju na światłach to jest dopiero patologia.
@Martamarta - a kierowcy jeżdżą jak święte barany czaszki w komórkach malowanko oczka ust w czasie postoju na światłach to jest dopiero patologia.