UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdjęcie już wysłałem do sanepidu i na policję mam nadzieję że te jakże "dojrzałe"dany poniosą odpowiedzialność finansową za nieprzestrzeganie zasad jakie panują podczas epidemii na dobry początek 10000 tyś zł kary.

QbeeQ

Anuluj