UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@QbeeQ - Konfident, sprzedawczyk. .. .tylko czeka jakby tu kogoś podkablować haha niestety takie elementy zdarzają się w Elblągu bardzo często. Babę sobie znajdz, nie będziesz się tak nudził hehe
@QbeeQ - Konfident, sprzedawczyk. .. .tylko czeka jakby tu kogoś podkablować haha niestety takie elementy zdarzają się w Elblągu bardzo często. Babę sobie znajdz, nie będziesz się tak nudził hehe