UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Von Trupka - A a Ty naiwniaku totalny myślisz, że za PiSu to będzie z wymiarem sprawiedliwości miód malina?? Zejdź na ziemie, będzie o wiele gorzej.

Andrzej79

Anuluj