UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Von Trupka - A a Ty naiwniaku totalny myślisz, że za PiSu to będzie z wymiarem sprawiedliwości miód malina?? Zejdź na ziemie, będzie o wiele gorzej.
Andrzej79
@Von Trupka - A a Ty naiwniaku totalny myślisz, że za PiSu to będzie z wymiarem sprawiedliwości miód malina?? Zejdź na ziemie, będzie o wiele gorzej.
Andrzej79