UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja pamiętam jedną z ważniejszych obietnic PiSu z 2017 roku. "Będziemy odbudowywać zamki na terenie Polski". Teraz jest okazja jakiej do tej pory nie mieli elbląscy parlamentarzyści: Panowie, Wilk i Krasulski, Obaj będą mogli się mogli w końcu wykazać bo niestety do tej pory nie zrobili NIC dla Elbląga Obietnica ta została złożona przez samego Jarosława Kaczyńskiego. Mam nadzieję, że obaj Panowie nie będą działać wbrew woli swojego Prezesa i energicznie zajmą się sprawą odbudowy zamku w Elblągu.

dyzio

Anuluj