UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RoweremZBraniewa - To zasluga wspaniele nam panujacym, oni juz nad niczym nie panuja, miasto, moglo byc tak piekne, lecz dewastacja trwa- przy naszej niestety biernej postawie - jestem juz stary I walka z tym calym bajzlem mnie przerasta, dziwie sie ze mlodsi nie probuja tego zmienic- same mowienie o tym, pisanie jak to robi Kasprzycka juz nie wystarcza, bo gdyby to dochodzilo do tych rzadzacych I jesli byli by to ludzie honoru, to juz dawno by ustapili. A tak z tych trzech wielkich slow Bog Honor Ojczyzna, zostala nam tylko juz I nie wiadomo na jak dlugo - spladrowana, sprzedana ale dalej ukochana Ojczyzna

Zalamany.

Anuluj