UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kierowca123 - Skrzyżowanie Rawskiej i Dąbrowskiego (jak w tytule), ale pani wyjeżdżała z Dąbrowskiej! Jeden pisze i nie czyta, korektor pewnie na urlopie, no i mamy to, co mamy!


Anuluj