Wybrany wątek opinii
A moim zadaniem. Chwała mu A to że chciał udzielić pomocy, ale to nie usprawiedliwia strażaka by zachować bezpieczeństwo na drodze. Powinieneś zmienić pas na prawy i wlonczyc światła awaryjne by były widoczne dla innych kierowców. A co do drugiego kierowcy powinien zachować szczególną ostrożność jak by jechał przepisowo to powinien zauważyć że zbyt szybko Bliza się do auta i kontrolka powinna się zalonczyc podejrzewam że chwila nie uwagi i doszło do zdarzenia. Moim odczuwaniu oby dawaj kierowcy powinni dostać mandat, ale to tylko moja teza.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Pan Kajzerka - Panie kajzerko. .. Światła awaryjne były włączone, a ruch w mieście odbywa się głównie prawym pasem z taką samą prędkością, jak lewym.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Pan Kajzerka - Ty jesteś mądry? a dlaczego miał zjechać na prawy? Czy ty znasz przepisy ruchu drogowego?Miasto to nie autostrada żeby zjeżdżać na prawy Weź się doszkol bo przez takich jak ty są takie wypadki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0