UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A moim zadaniem. Chwała mu A to że chciał udzielić pomocy, ale to nie usprawiedliwia strażaka by zachować bezpieczeństwo na drodze. Powinieneś zmienić pas na prawy i wlonczyc światła awaryjne by były widoczne dla innych kierowców. A co do drugiego kierowcy powinien zachować szczególną ostrożność jak by jechał przepisowo to powinien zauważyć że zbyt szybko Bliza się do auta i kontrolka powinna się zalonczyc podejrzewam że chwila nie uwagi i doszło do zdarzenia. Moim odczuwaniu oby dawaj kierowcy powinni dostać mandat, ale to tylko moja teza.
Pan Kajzerka