UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pan Kajzerka - Ty jesteś mądry? a dlaczego miał zjechać na prawy? Czy ty znasz przepisy ruchu drogowego?Miasto to nie autostrada żeby zjeżdżać na prawy Weź się doszkol bo przez takich jak ty są takie wypadki.


Anuluj