UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Barbarzyńska i nikomu niepotrzebna inwestycja, te bzdury o szansach i uniezależnieniu się od Rosji to mrzonki! Polski nie stać na utrzymanie tego kanału, a morskość Elbląga można między bajki włożyć! Komuna miała EJ Żarnowiec, a pisowska Polska przekop Mierzei, który czeka taki sam los!!!!Lepiej budować zbiorniki retencyjne, bo zmiany klimatyczne i deficyt wody dotykają nas coraz bardziej!