Wybrany wątek opinii

Prezesie proszę mniej jeść, a więcej kasy na klub przeznaczyć, dodatkowo wyjdzie to Panu na zdrowie.
Anonimek1 (2020.05.29)
@Anonimek1 - No kiedyś zupelnie przypadkiem widzialem prezesa jak wychodzil z McDonald i zastanawialem sie czy to prezes musi nosic żarcie i to niezdrowe druzynie. Podążając za moją ciekawoscia poszedlem za prezesem by zobaczyć gdzie zaparkowal autobus z zawodnikami. Jakie bylo moje zdziwienie jak zobaczylem prezesa ladujacego ok 10 wielkich papierowych toreb do swojego prywatnego wozu. Ot taka mala anegdota. ..
Kondzio (2020.05.29)
@Anonimek1 - Ty leczysz się ?
(2020.05.29)
Powrót do komentarzy