Wybrany wątek opinii
Prezesie proszę mniej jeść, a więcej kasy na klub przeznaczyć, dodatkowo wyjdzie to Panu na zdrowie.
Do moderacji
Odpowiedz
20
4
@Anonimek1 - No kiedyś zupelnie przypadkiem widzialem prezesa jak wychodzil z McDonald i zastanawialem sie czy to prezes musi nosic żarcie i to niezdrowe druzynie. Podążając za moją ciekawoscia poszedlem za prezesem by zobaczyć gdzie zaparkowal autobus z zawodnikami. Jakie bylo moje zdziwienie jak zobaczylem prezesa ladujacego ok 10 wielkich papierowych toreb do swojego prywatnego wozu. Ot taka mala anegdota. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Anonimek1 - Ty leczysz się ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1