UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anonimek1 - No kiedyś zupelnie przypadkiem widzialem prezesa jak wychodzil z McDonald i zastanawialem sie czy to prezes musi nosic żarcie i to niezdrowe druzynie. Podążając za moją ciekawoscia poszedlem za prezesem by zobaczyć gdzie zaparkowal autobus z zawodnikami. Jakie bylo moje zdziwienie jak zobaczylem prezesa ladujacego ok 10 wielkich papierowych toreb do swojego prywatnego wozu. Ot taka mala anegdota. ..
Kondzio