UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezesie proszę mniej jeść, a więcej kasy na klub przeznaczyć, dodatkowo wyjdzie to Panu na zdrowie.
Anonimek1
Prezesie proszę mniej jeść, a więcej kasy na klub przeznaczyć, dodatkowo wyjdzie to Panu na zdrowie.
Anonimek1