UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Anonimek1 - No kiedyś zupelnie przypadkiem widzialem prezesa jak wychodzil z McDonald i zastanawialem sie czy to prezes musi nosic żarcie i to niezdrowe druzynie. Podążając za moją ciekawoscia poszedlem za prezesem by zobaczyć gdzie zaparkowal autobus z zawodnikami. Jakie bylo moje zdziwienie jak zobaczylem prezesa ladujacego ok 10 wielkich papierowych toreb do swojego prywatnego wozu. Ot taka mala anegdota. ..

Kondzio