Wybrany wątek opinii

ładne ale czy nie można zamiast bezimiennych profili twarzy wykonać profile twarzy Pana prezydenta Wróblewskiego z jednej strony i Pana wiceprzydenta Nowaka z drugiej strony? byłoby i ładniej i słuszniej
Bagienny (2020.04.24)
@Bagienny - A w srodku koniecznie M. KASPRZYCKA nasza ulubiona komarzyca, czy moze byc cos piekniejszego ?
(2020.04.25)
@Bagienny - Zgłoś taki pomysł w budżecie obywatelskim. Będzie jakby prezent.
moze_warto (2020.04.25)
Powrót do komentarzy