Wybrany wątek opinii
ładne ale czy nie można zamiast bezimiennych profili twarzy wykonać profile twarzy Pana prezydenta Wróblewskiego z jednej strony i Pana wiceprzydenta Nowaka z drugiej strony? byłoby i ładniej i słuszniej
Do moderacji
Odpowiedz
16
17
@Bagienny - A w srodku koniecznie M. KASPRZYCKA nasza ulubiona komarzyca, czy moze byc cos piekniejszego ?
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@Bagienny - Zgłoś taki pomysł w budżecie obywatelskim. Będzie jakby prezent.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0