UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ładne ale czy nie można zamiast bezimiennych profili twarzy wykonać profile twarzy Pana prezydenta Wróblewskiego z jednej strony i Pana wiceprzydenta Nowaka z drugiej strony? byłoby i ładniej i słuszniej

Bagienny