UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ładne ale czy nie można zamiast bezimiennych profili twarzy wykonać profile twarzy Pana prezydenta Wróblewskiego z jednej strony i Pana wiceprzydenta Nowaka z drugiej strony? byłoby i ładniej i słuszniej
Bagienny