UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ładne ale czy nie można zamiast bezimiennych profili twarzy wykonać profile twarzy Pana prezydenta Wróblewskiego z jednej strony i Pana wiceprzydenta Nowaka z drugiej strony? byłoby i ładniej i słuszniej

Bagienny

Anuluj