UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja jeżdżę przepisowo. Co z tego, tyłu na zderzaku pacany i jeszcze trąbią. obłęd jakiś łapać ich i kropka.
Ja jeżdżę przepisowo. Co z tego, tyłu na zderzaku pacany i jeszcze trąbią. obłęd jakiś łapać ich i kropka.