Wybrany wątek opinii

takie "wysypiska"są na każdym wylocie z miasta - Nowakowo, Łęcze Piasatowo, Markusy itd. .. Gminy mogą ubiegać się o dofinansowania celowe na usuwanie takich śmieci. .. wiadomo, są to śmieci podrzucane ale można je sprzątnąć, postarać się o dofinansowanie i zainstalować fotopułapki
(2020.04.20)
fotopułapkę to możesz sobie zainstalować na publicznym gruncie, a takie śmieci to często są podrzucane na tereny prywatne, albo o nieustalonej własności. Poza tym skąd wiesz kto gdzie wywali takie śmieci, są takie dzikie wysypiska, gdzie prawie nikt nie chodzi tam i w zakrzaczeniach są, że mało kto o nich wie i nie ma tam dróg dojazdowych samochodem.
(2020.04.20)
Powrót do komentarzy